Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018

Εντός έδρας νίκη του Α.Ο Παλαίρου με αντίπαλο τον Κεραυνό Θεσπρωτικού.

Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018 στο γήπεδο Παλαίρου ο αγώνας ανάμεσα στον Α.Ο Παλαίρου και τον Κεραυνό Θεσπρωτικού στα πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.
Η ομάδα του Παναγιωτίδη έχει μπει με βελτιωμένο πρόσωπο στον Β Γύρο του πρωταθλήματος και πλέον στέλνει με ευκολία τη μπάλα στα δίχτυα, έχοντας πετύχει στα δυο τελευταία νικηφόρα παιχνίδια 8 γκολ.

Στο σημερινό ματς οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Μαγκανάκη, που νίκησε τον Κατσένο για το 1-0 του πρώτου ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο Zace διπλασίασε τα τέρματα για τους γηπεδούχους, ενώ ο Μαγκανάκης βρήκε 2η φορά δίχτυα διαμορφώνοντας το τελικό 3-0.
Διαιτητής: ΜΠΑΪΛΗΣ Ν.
Βοηθοί: ΤΣΟΓΚΑΣ Α. – ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. – ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α.Ο Παλαίρου (Παναγιωτίδης): ΣΚΙΑΔΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ, ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ, ΛΙΟΤΣΟΣ, ΜΠΑΤΣΟΣ, ΜΑΓΚΑΝΑΚΗΣ, DEDI, ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ(81’ ΧΑΣΑΚΗΣ Π.), ZACE, ΖΕΛΟΣ.
Κεραυνός Θεσπρωτικού(Κολιός): ΚΑΤΣΕΝΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(ΓΟΥΛΑΣ), ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ(ΠΑΝΟΥΣΗΣ), ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ, ΝΤΑΦΛΟΣ, ΚΟΥΣΗΣ(ΣΙΟΥΜΑΛΑΣ), ΠΑΦΙΛΑΣ, ΤΖΙΜΑΣ, ΛΑΙΝΑΣ, ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ.